Přejít k obsahu webu

AUSTRÁLIE GP | PC | F1 2020

3. SEZÓNA

MELBOURNE GRAND PRIX CIRCUIT

PŘEDSTAVENÍ TRATĚ

PŘIPRAVUJEME

VÝSLEDKY

Michal Hrbáček – Williams

Jan Hes – Williams

Jan Myslín – McLaren

Fastest laps: Patrik Mička – Renault |1:23.804

VÝSLEDKY Q3
VÝSLEDKY ZÁVODU

VÝSLEDKY ZÁVODU – PENALIZACE

PENALIZACE

1.  Patrik Mička vs Robert Moroň – nahlášení incidentu z 8. kola je potrestáno 30 sekundovou penalizací pro Roberta Moroňa, která je přičtena k celkovému času jezdce + 1. varování (konečné umístění po přičtení penalizace nezměněno)


2. Patrik Mička – 5 sekund penalizace za překročení lajny ohraničující vjezd do boxové uličky (konečné umístění po přičtení penalizace nezměněno)


3. Patrik Mička vs Libor Mráček – nahlášení incidentu z 23. kola je potrestáno 30 sekundovou penalizací pro Libora Mráčka (nebezpečné navrácení na trať), která je přičtena k celkovému času jezdce + 1. varování (konečné umístění po přičtení penalizace nezměněno)

4. Patrik Mička vs Jaro Jungmann – nahlášení incidentu z 24. kola nebude penalizováno. Není důvod k penalizaci

5. Tomáš Kratochvíl vs Ondřej Kapr – nahlášení incidentu z 20. kola je potrestáno 5 sekundovou penalizací pro Ondřeje Kapra za vytlačení Tomáše Kratochvíla z tratě, která je přičtena k celkovému času jezdce

6. Tomáš Kratochvíl vs Ondřej Kapr – nahlášení incidentu z 21. kola není penalizováno. Vše proběhlo v regulích pravidlech

7. Tomáš Kratochvíl vs Ondřej Kapr – nahlášení změny směru na brzdách z 29. kola je potrestáno 5 sekundovou penalizací pro Ondřej Kapra, která je přičtena k celkovému času jezdce (konečné umístění po přičtení penalizací je 5. místo)

8. Dominik Zof vs Jan Myslín – nahlášení incidentu z 1. kola je potrestáno 25 sekundovou penalizací pro Jana Myslína, která je přičtena k celkovému času jezdce + 1. varování (konečné umístění po přičtení penalizace je 3. místo)

ZÁZNAM ZÁVODU

KOMENTÁTOR: Tomáš Korený

CZECH RACING LEAGUE© 2017-2021

Vytvořil: Martin Luzar (adorikCZ)

Zpět nahoru
Napiš si svá pravidla!!!